NBA: Bogdanovićevih pet koševa u porazu Brooklyna

19. prosinca 2015. - 11:20
Bojan Bogdanović bio je sinoć jedini Hrvat koji je istrčao na terene NBA i u porazu svojih Brooklyn Netsa od Indiana Pacersa zabio je pet koševa u 30:58 minuta koliko je igrao.

Indiana Pacersi su sa 104-97 pobijedili Brooklyn Netse i Bogdanović je uz pet koševa upisao još jedan skok i dvije asistencije. Indiana Pacerse je predvodio Paul George sa 23 pogotka, Jordan Hill je dodao 14 uz 11 skokova, a Rodney Stuckey 15 uz sedam skokova. Kod Brooklyna je najbolji bio Jarrett Jack sa 26 koševa, dok je Thaddeus Young ubacio 14 uz isto toliko skokova, a Brook Lopez 18.Indiana je nadigrala Brooklyn sa 21-14 u zadnjoj četvrtini nakon što je rezultat bio izjednačen na 83-83. Vodstvo je Pacerse dovelo do rezultata od 104-92 90 sekundi do kraja prije nego su Jack i Joe Johnson zajednički zabil...
25. travanj 2024 13:48