Domaći nogometdvije asistencije dinamovog napadača

Copa: Čile uvjerljiv, Neymar kažnjen s četiri utakmice

20. lipnja 2015. - 14:10
Nogometaši Čilea uvjerljivom su 5-0 pobjedom nad Bolivijom osigurali prvo mjesto u skupini A Južnoameričkog nogometnog prvenstva, kojem je Čile domaćin, a u četvrtfinale su se unatoč uvjerljivom porazu plasirali i Bolivijci.

Domaćini prvenstva nisu imali problema doći do uvjerljive pobjede u posljednjem dvoboju u skupini protiv Bolivijaca čiji je izbornik Mauricio Soria odlučio odmarati glavne igrače s obzirom na to da je njegovoj reprezentaciji bio zajamčen prolaz u četvrtfinale.

Domaća je reprezentacija bila u najjačem sastavu, s pokajnikom Arturom Vidalom u početnoj postavi. Aranguiz je doveo Čile u vodstvo već u 3. minuti i usmjerio utakmicu. Alexis Sanchez je glavom postigao prekrasan pogodak u 37. minuti, a na poluvremenu ga je zamijenio najbolji strijelac zagrebačkog...
19. travanj 2024 08:12