Domaći nogometslavlje u varaždinu

Hrvatska svladala Gibraltar; Kovač: Utakmica je ispunila svrhu

7. lipnja 2015. - 22:07
Hrvatskanogometna reprezentacija u prijateljskoj je utakmici u Varaždinu unedjelju svladala Gibraltar sa 4-0 (2-0).

Pogotke za Hrvatsku postigli su Anas Sharbini (7), Mateo Kovačić (15), Mario Mandžukić (53-11m) i Andrej Kramarić (77).

Bila je to prva utakmica hrvatske reprezentacije u Varaždinu nakon osam godina.

Protivnedoraslog suparnika Hrvatska je već u prvih 15 minuta stvorilanekoliko izglednih prilika za pogodak, a dvije i iskoristila. Sharbinije u 7. minuti odlično utrčao u središte kaznenog prostora i iskoristiododavanje Pjace, a osam minuta kasnije 8.000 okupljenih gledatelja uVaraždinu vidjelo je najljepši potez na utakmici kada je Kovačić lijepoprebacio gostujućeg vratara za 2-0.

U nastavku utakmice svojgolgeterski post prekinuo je Mandžukić, kojemu je to bio prv...

18. travanj 2024 09:19