Jansrudu pobjeda i Mali globus, Zrnčić-Dim 33.

8. ožujka 2015. - 16:00
Norveški skijaš Kjetil Jansrud stigao je do svoje šeste ovosezonske pobjede u Svjetskom kupu na nedjeljnom super G-u u Kvitfjellu te time po prvi put u karijeri osvojio Mali kristalni globus, dok je jedini hrvatski predstavnik Natko Zrnčić-Dim završio kao 33..

Jansrud je sjajno iskoristio prednost domaćeg terena i po četvrti put slavio na stazi u Kvitfjellu u utrkama Svjetskog kupa. Norvežanin je tehnički zahtjevnu stazu svladao za 1:37.44 minute te za 24 stotinke sekunde nadmašio Austrijanca Vincenta Kriechmayra. Treće mjesto osvojio je Kanađanin Dustin Cook s 33 stotinke zaostatka za pobjednikom.

Jedini hrvatski predstavnik na utrci bio je Natko Zrnčić-Dim koji je sa startnim brojem 42 doskijao do 33. mjesta (1:40.19) zaostavši za pobjednikom 2.75 sekundi. Koliko je zahtjev...
25. travanj 2024 13:55