Domaći nogometkup kralja

Rakitić: Utakmica protiv Atletica bila je usijana, jedni i drugi smo silno željeli proći dalje

29. siječnja 2015. - 12:50
Hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Rakitić (26), koji od ove sezone igra za španjolskog giganta Barcelonu, bio je odlično raspoložen nakon 3-2 gostujuće pobjede svoje momčadi u uzvratnom dvoboju četvrtfinala Kupa kralja protiv madridskog Atletica kojom je njegov sastav izborio plasman u polufinale.

"Prošle godine Barcelona nije mogla pobijediti Atletico, a sada smo to uspjeli tri puta u dva tjedna. Sretni smo jer smo pobijedili jednu od najboljih momčadi svijeta", izjavio je za Hinu Rakitić koji je na Vicente Calderonu igrao do 70. minute.

Barcelona je u prvom susretu na Camp Nou slavila sa 1-0, no Atletico je na svom terenu to nadoknadio već u prvoj minuti pogotkom Fernanda Torresa. Ipak, iz kontri je Barcelona na kraju preokrenula i pobijedila sa 3-2.