StoryEditorOCM
Crna kronikauhićenjima prethodile akcije makarske policije

Web-dizajner u lancu krijumčara skunka

Piše PSD.
31. prosinca 2011. - 10:12

Kako je rekao glasnogovornik hrvatskoga MUP-a Krunoslav Borovec, i hrvatska policija je aktivno sudjelovala u razbijanju dilerskog lanca iz BiH i Crne Gore, pri čemu je zaplijenila 30 kilograma marihuane.

U božićnoj akciji “Trio”, u tim dvjema zemljama uhićeno je 36 dilera koji su iz Albanije preko Crne Gore i BiH prokrijumčarili ukupno 367 kilograma umjetne marihuane skunk.

Dok ova akcija u BiH (mahom Republici Srpskoj) i Crnoj Gori dolazi do faze uhićenja osumnjičenih, njezini “krakovi” u Hrvatskoj su već dobili sudski epilog. Tako je web-dizajner Mirza Babanović (34) iz Sarajeva na Županijskom sudu u Splitu već osuđen na četiri godine zatvora i izgon iz Hrvatske.

On je, za tisuću eura nagrade, iz BiH u svom golfu 4 dovezao 9,5 kilograma marihuane koju su mu povje...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
16. lipanj 2026 10:57