Kovačev Eintracht izgubio od Bayerna, pogodak Iličevića u pobjedi HSV-a

2. travnja 2016. - 19:54
Eintracht

U 28. kolu Bundeslige u subotu je Kovačev Eintracht iz Frankfurta u gostima kod vodećeg Bayerna izgubio 0-1, dok je Ivo Iličević bio strijelac u pobjedi HSV-a.

Eintracht je odigrao jednu od boljih utakmica u proljetnom dijelu sezone, ali to nije bilo dovoljno da bi se izvukao pozitivan rezultat. Strijelac pobjedničkog gola za Bayern bio je Franck Ribery u 20. minuti.

Bivši hrvatski izbornik Niko Kovač debitirao je na trenerskoj klupi Eintrachta porazom 0-3 od Borussije Moenchengladbach, ali u prošlom kolu upisao je pobjedu 1-0 protiv posljednjeplasiranog Hannovera. Eintracht je i dalje u zoni ispadanja, na predzadnjem mjestu.

Posljednjeplasirani Hannover je na svom terenu poražen od Hamburgera sa 0-3, a hrvatski veznjak Ivo Iličević bio je strijelac za 2-0 u 73. minuti. Ostala dva ...

24. travanj 2024 10:40