NBA: Cleveland osmom uzastopnom pobjedom sve bliži vrhu Istoka

10. prosinca 2014. - 13:29
Košarkaši Clevelanda svladali su vodeću momčad Istočne konferencije NBA lige Toronto Raptorse sa 105-101 i stigli do osme uzastopne pobjede kojom su stigli do 4. mjesta na Istoku.

Cavsi su do domaće pobjede nad Raptorsima stigli preokrenuvši zaostatak od 14 poena (59-73) s početka treće četvrtine. LeBron James je s 35 koševa bio najbolji strijelac utakmice, a pogodio je i tricu 48 sekundi prije kraja, kojom je Cleveland prvi put poveo nakon prve četvrtine.

Kevin Love je ubacio 17 poena uz devet skokova, a Kyrie Irving imao je 13 koševa i 10 asistencija. Terrence Ross i Jonas Valančiunas su sa po 18 koševa predvodili strijelce Toronta, čiji su igrači u prvom poluvremenu imali čak 65 posto šuta.

New York Knicksi su u New Orleansu (93-104) doživjeli deveti uzastopni poraz....
18. travanj 2024 12:48