Zadar doživio katastrofu u Koprivnici

29. studenog 2014. - 18:38
U nadahnutoj partiji Farmaceuti su napokon riješili problem realizacije i ostvarili sigurnu pobjedu kojom su se od posljednjeplasiranog Zadra odvojili na pet bodova razlike, a ujedno su se revanširali za visok poraz u Stanovima. Od Ćirinih Zadrana ipak se više očekivalo u derbiju začelja.

Domaći su krenuli agresivno i napadački, sa željom da što prije dođu do vodstva. Odličnu priliku imao je u 6. minuti Ozobić, iz blizine je tukao pored vratiju. U 17. minuti Vugrinec je uzdrmao gredu, a za vodstvo domaćih u 35. minuti je lijepim udarcem s 20 metara pogodio Petar Brlek.

Matković je u 39. minuti obranio zicer Melnjaku, a početkom nastavka već je bilo 2:0. Igrala se 49. minuta kad je Marko Mirić spretno iskoristio Purićevu asistenciju i s ruba kaznenog prostora povisio na 2:0...
19. travanj 2024 18:20