Domaći nogometstandard - rijeka 2:0

Riječani bolji u prvom poluvremenu, domaćini u završnici odnijeli tri boda

19. rujna 2014. - 01:04
U susretu 1. kola G skupine Europske lige nogometaši Rijeke su poraženi na gostovanju kod belgijskog Standarda u Liegeu s 2-0 (0-0). Pogotke su za domaćine dali Laurent Ciman (74) i Vinicius Araujo (87).

Rijeka je doživjela prvi poraz u Liegeu pogocima u završnici susreta, no ostaje dojam da su Riječani mogli hrabrijom igrom čak ubilježiti i prvu pobjedu u Europskoj ligi. Rijeka je dominirala u prvom poluvremenu, a dvije najveće prilike u susretu propustio je Ivan Krstanović.

Već u 14. sekundi susreta Standard je mogao povesti, ali je udarac Marokanca Carcele otišao tik pored vratnice. Riječani su uzvratili u 8. minuti kada je Krstanovićev volej iz blizine otišao daleko iznad vratnice. Bile su to najizglednije prilike prvog dijela u kojem je Rijeka, imala veći posjed lopte, no s...
09. srpanj 2024 00:24