NBA: veliki preokret Indiane u završnici, skroman učinak Rudeža

9. veljače 2015. - 13:32
Najbolja momčad Istočne konferencije NBA lige Atlanta Hawksi, gdje je pomoćni trener hrvatski stručnjak Neven Spahija, u gostima je poražena od Memphis Grizzliesa sa 88-94.

Tri minute i 25 sekundi prija kraja rezultat je bio poravnat (86-86), a onda je Memphis serijom 8-2 došao do pobjede. Kod Grizzliesa najbolji je bio Mike Conley sa 21 košem i 6 dodavanja. Marc Gasol upisao je 16 poena i 10 skokova, a Zach Randolph 11 koševa i 15 skokova.

Kod Atlante istaknuo se Jeff Teague sa 22 koša i 6 asistencija.

Košarkaši Indiane napravili su veliki preokret u završnici nakon što su zaostajali 21 koš pet minuta prija kraja treće četvrtine, te su upisali treću uzastopnu pobjedu, svladavši u gostima Charlotte Hornetse sa 103-102. Pobjednički koš zabio je George Hill pet sekundi prije kraja u...
19. travanj 2024 09:36