TORCIDA KUP Mertojak iz utakmice u utakmicu sve jači i jači (VIDEO)

29. srpnja 2010. - 11:10

Nakon jučerašnjeg zatvaranja 2. kola održane su prve utakmice 3. kola Torcida kupa.

U prvom susretu snage su odmjerili Torcida Trial i Konzum. Teška utakmica za oba dvije ekipe. Ekipe rekli bi jednake jačine u obrani i napadu. Na tribinama se komentiralo da će pobjednika iznjedriti sreća. I jest, jedinim pogotkom u svih 30 minuta i to onim Gorana Karlogana u 18. minuti dalje ide Konzum.

Druga utakmica napeta do samog kraja. Iako je Torcida Mertojak povela s 2:0 Bijeli anđeli Konjsko se polako približuju tom rezulatu. Na kraju ipak momci iz Konjskog nisu uspjeli stići rezultat od 2 razlike. Čudno, ipak im je zadnjih 8 minuta trebao samo 1 akumulirani kako bi barem smanjili razliku. Konačan rezultat 2:4.

I treća je utakmica bila napeta do samo...

07. listopad 2024 00:51